Logowanie

Wyszukaj produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie produktów

ID 010-01168-01

Garmin Camper 760LMT-D Europa

Cena brutto
1299.00 PLN

Dostępność:
brak
DARMOWA DOSTAWA

Opis | Specyfikacja techniczna | Mapy | Wyposażenie | Gwarancja | Pomoc
Teraz wraz z urządzeniem otrzymujesz odblaskową kamizelkę z logo Garmin w jednym z trzech rozmiarów do wyboru: S/M, L/XL lub XXL (przy zakupie prosimy o podanie właściwego rozmiaru). Promocja ważna do wyczerpania zapasów.
Promocja obowiązuje do chwili całkowitego wyczerpania zapasów poszczególnych rozmiarów. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.
W przypadku braku wskazanego przy zakupie rozmiaru kamizelki, do kupującego zostanie wysłana kamizelka o rozmiarze najbardziej zbliżonym do wskazanego.

Urządzenie Camper 760LMT-D z 7-calowym wyświetlaczem i nawigacją sterowaną głosem (opcja niedostępna w języku polskim) to pierwsze urządzenie nawigacyjne przeznaczone dla użytkowników kamperów wyposażone w odpowiednio dostosowane funkcje, w tym planowania podróży. Fabrycznie załadowane szczegółowe mapy sprawiają, że urządzenie Camper 760LMT-D umożliwia wyznaczanie własnych tras w oparciu o rozmiar i masę kampera. Aktywny asystent pasa ruchuz komunikatami głosowymi wskazuje odpowiedni pas, jaki należy zająć, aby wykonać kolejny manewr skrętu. Urządzenie Camper 760LMT-D zawiera katalog ACSI i MHF umożliwiający m.in. wyszukiwania kempingów z określonymi udogodnieniami czy kempingów dla kamperów. Wygodny filtr wyszukiwania pozwala zawęzić listę kempingów i wyszukać najodpowiedniejsze miejsca, które będzie spełniać konkretne wymagania. Aplikacja Smartphone Link pozwala uzyskać dostęp do danych radaru pogodowego oraz do innych usług Live.

Urządzenie Camper 760LMT-D jest wyposażone w fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy, które obejmują także dotyczące pojazdu ograniczenia, takie jak wysokości mostów i odpowiednie informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości i szerokości), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla posiadanego kampera. Poza tym istnieje możliwość odbierania ostrzeżeń dotyczących ryzyka utknięcia na wybrzuszeniu, bocznego wiatru, wąskich dróg, ostrych zakrętów, stromych zjazdów i nisko wiszących gałęzi.

Aktywny asystent pasa ruchuz komunikatami głosowymi przygotowuje kierowcę do bezpiecznego korzystania ze zjazdów i rozjazdów. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań PhotoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wraz z otaczającym krajobrazem, a także znaki drogowe wzdłuż trasy. Funkcja „Przed Tobą” dostarcza użytkownikowi nieprzerwany strumień informacji o różnych pobliskich miejscach - restauracjach, sklepach, szpitalach czy stacjach benzynowych, które wraz z mapą i wskazówkami są wyświetlane wzdłuż obranej trasy.

Camper 760LMT-D zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Garmin Real Voice jest zaawansowaną technologią generowania mowy, która brzmi bardziej naturalnie i przyjemnie. Urządzenie cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Camper 760LMT-D wyświetla informacje o ograniczeniach prędkości, aktualnej prędkości, dokładnym czasie przyjazdu i ostrzeżenia o strefach wokół szkół. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy.

Urządzenie Camper 760LMT-D oferuje bezpłatne mapy i aktualizacje na cały okres eksploatacji urządzenia, dzięki czemu wyznaczane w nim trasy korzystają z najaktualniejszych map, punktów szczególnych, wyników wyszukiwań kempingów z preferowanymi udogodnieniami oraz ze specjalnych danych o parkingach dla kamperów. Dzięki dołączonemu przewodowi zasilającemu i odbiornikowi komunikatów drogowych urządzenie może dostarczać bezpłatnych cyfrowych komunikatów drogowych przez cały okres jego eksploatacji. Dzięki temu urządzenie pomaga unikać korków i wyszukiwać objazdy umożliwiające bezproblemową podróż.

Zmniejsz stres związany z cofaniem, podłączając urządzenie Camper 760LMT-D do bezprzewodowej kamery cofania BC 20 (do nabycia osobno). Po podłączeniu obraz z kamery cofania będzie wyświetlany bezpośrednio na dużym ekranie urządzenia.

Zsynchronizuj zgodne urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem Camper 760LMT-D, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik. Włóż telefon bezpiecznie do schowka, kieszeni lub torebki oraz wykonuj i odbieraj połączenia.

Będąc w trasie, urządzenie Camper 760LMT-D może służyć do wyświetlania szczegółowych prognoz, aktualnych warunków drogowych i animowanych obrazów radarowych, jak również odbierać ostrzeżenia przed ciężkimi warunkami pogodowymi (funkcje wiążą się z wykorzystaniem pakietowej transmisji danych w kompatybilnym telefonie). Ostrzeżeń pogodowych nie można odbierać za pośrednictwem SPL na terenie Europy. Jest to możliwe przy użyciu darmowej aplikacji Smartphone Link dla urządzeń przenośnych, która pozwala na połączenie urządzenia Camper 760LMT-D ze smartfonem iPhone lub smartfonem z systemem Android. Po przeprowadzeniu parowania urządzenie Camper 760LMT-D może wykorzystywać istniejący pakiet transferu danych telefonu do udostępniania informacji oraz uzyskiwania dostępu do usług Garmin Live, jak również do pobierania przez cały okres eksploatacji urządzenia danych w czasie rzeczywistym, w tym m.in. danych o pogodzie. Usługi Garmin Live są dostępne bezpłatnie i w ramach subskrypcji.

Zaplanuj swoją kolejną podróż kamperem, korzystając z oprogramowania BaseCamp. Umożliwia ono tworzenie tras prowadzących wzdłuż określonych dróg, a także wyszukiwanie punktów szczególnych, w tym lokalnych atrakcji, restauracji i stacji benzynowych. Wstępnie zaplanowaną podróż można przesłać do urządzenia Camper 760LMT-D, aby cieszyć się bezstresową jazdą wyznaczoną trasą. Oparty na oprogramowaniu BaseCamp serwis Garmin Adventures oferuje bezpłatny, interaktywny sposób na rejestrowanie i udostępnianie swoich podróży. Korzystając z serwisu Garmin Adventures, można połączyć trasy, punkty, zdjęcia ze znacznikami geograficznymi, filmy w serwisie YouTube i inne elementy w przygodę, którą można następnie udostępnić w sieci. Serwis Garmin Adventures umożliwia także ocenę swoich podróży, czytanie opinii i pobieranie tras udostępnionych przez innych użytkowników kamperów.