Nazwa Cena brutto

Kamera Garmin VIRB 360
2619.00 PLN

Producent: Garmin
Opis

Kamera VIRB 360 to pierwsze tego typu urządzenie rejestrujące całkowicie sferyczne, wysokiej rozdzielczości filmy, dźwięki, a nawet zdjęcia. Redukuje długi proces edycji dzięki obsługiwanej jednym kliknięciem stabilizacji obrazu w rozdzielczości nawet 4K i szybkości 30 klatek/s i umożliwia prowadzenie transmisji na żywo każdej nagrywanej przygody.

Jeśli coś jest warte zapamiętania, jest warte kamery VIRB 360. Ta wytrzymała, wodoodporna kamera, jak sama jej nazwa wskazuje, rejestruje w pełnym zakresie 360 stopni — w poziomie i pionie. Zapomnij o czasochłonnej postprodukcji — kamera VIRB 360 automatycznie połączy nagranie 4K. Jeśli potrzebujesz wyższej rozdzielczości, możesz rejestrować filmy w formie niepołączonej w rozdzielczości 5,7K i z szybkością 30 klatek/s.
Możesz korzystać z różnych trybów nagrywania, takich jak tryb poklatkowy, ręczny itp. Możesz nawet robić zdjęcia 360 stopni, zdjęcia seryjne, poklatkowe i zdjęcia Travelapse w rozdzielczości do 15 megapikseli — łączone automatycznie. Dzięki 4 wbudowanym mikrofonom do rejestracji dźwięku przestrzennego Ty i twoi widzowie zanurzycie się całkowicie w świat odbierany w zakresie 360 stopni.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby przekształcić trudny do oglądania, rozedrgany film w dzieło sztuki o płynnym, stabilnym obrazie. Bez względu na ruch kamery 3 tryby stabilizacji sferycznej 4K zapewniają płyny obraz. Tryb stabilizacji wygładza szybkie ruchy kamery i drgania bez wpływu na orientację kamery. Dzięki trybowi blokady możesz zablokować orientację kamery w określonym kierunku. W trybie śledzenia orientacja podąża za trajektorią GPS. Obejrzyj film, aby zobaczyć różnicę po zastosowaniu naszej zaawansowanej stabilizacji.

Łatwe w użyciu, bezpłatne aplikacje VIRB Mobile (mobilna) i VIRB Edit (komputerowa) umożliwiają edytowanie, stabilizowanie i udostępnianie filmów oraz dodawanie do nich nakładek danych. Skorzystaj z aplikacji mobilnej VIRB Mobile, aby połączyć kamerę ze zgodnym urządzeniem z systemem Apple® lub Android. Połącz smartfon z systemem Android i włączoną komunikacją NFC z kamerą, stykając oba urządzenia. Następnie obsługuj kamerę za pomocą smartfonu (na zasadzie pilota zdalnego sterowania), wyświetlaj podgląd nagrywanego filmu 360 stopni, korzystaj z urządzenia rzeczywistości wirtualnej (VR) i błyskawiczni wyświetlaj na nim filmy 360 lub przesyłaj je strumieniowo do serwisów YouTube® i Facebook®6 w czasie rzeczywistym.

Pokaż na swoim filmie więcej szczegółów niż kiedykolwiek wcześniej. Wbudowane czujniki, w tym GPS i GLONASS, barometr, akcelerometr itp., zapewniają nieskończone możliwości personalizacji nakładek danych G-Metrix w przestrzeni obejmującej zakres 360 stopni. Wystarczy wybrać wstępnie skonfigurowane szablony dla wybranych danych, aby zobaczyć je wyświetlone w formie nakładki na filmie.

Wystarczy powiedzieć „OK Garmin, start recording” (OK Garmin, rozpocznij nagrywanie). Gdy masz przed sobą zjazd po wymagającym stoku, obsługa przycisku nagrywania może tylko przeszkadzać. Teraz wystarczy użyć polecenia głosowego. Kamera rozpocznie i zakończy nagrywanie, a ponadto zrobi zdjęcia. Powiedz „remember that” (zapamiętaj to) do kamery VIRB 360, aby oznaczyć dany moment Twojej przygody, co ułatwi jego odszukanie później.

Ta wytrzymała kamera została zaprojektowana tak, aby wytrzymać wszystko - od sportów wodnych po imprezę urodzinową dziecka. Kamera VIRB 360 jest wodoodporna do głębokości 10 metrów, wystarczająco lekka i kompaktowa, aby zabrać ją wszędzie ze sobą, oraz wyposażona w soczewki ze wzmocnionego szkła, które można wymienić bez użycia narzędzi. Kamery można używać z wytrzymałymi uchwytami, jak również innymi standardowymi uchwytami i akcesoriami, a na jednym naładowaniu akumulatora można nagrywać nawet przez ponad godzinę. Wyświetlacz jest czytelny nawet w słońcu i udostępnia dane o akumulatorze, pamięci, trybie i stanie łączności. Kamera VIRB 360 potrafi wszystko.


Specyfikacja techniczna

WYMIARY
Masa 133 g z baterią; 160 g bez baterii
Wymiary urządzenia (wys. × szer. × gł.) 39,0 × 59,3 × 69,8 mm
klasa wodoszczelności 10 m
Zakres temperatur Temperatura robocza: od 0°C do 40°C (od 32°F do 104°F); temperatura ładowania: od 0°C do 45°C (od 32°F do 113°F); temperatura przechowywania: od -40°C do 85⁰C (od -40⁰F do 185⁰F)
Pamięć Karta microSD™ UHS-I klasy U3 lub wyższej (do nabycia osobno); maksymalna pojemność 128 GB. 
Bateria bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 1 godz. 5 min
WIDEO
Rozdzielczość filmu 5,7K z szybkością 30 klatek/s bez łączenia; 5K z szybkością 30 klatek/s bez łączenia; 4K z szybkością 30 klatek/s z łączeniem; 3K z szybkością 60 klatek/s bez łączenia
Tryby wideo Tryb filmy i poklatkowy
Łączenie w urządzeniu tak, do 4K z szybkością 30 klatek/s
Dźwięk 360 tak (4 mikrofony)
Stabilizacja sferyczna (do 4K)¹ 3 tryby: stabilizacja, blokada, śledzenie
Maksymalna szybkość kompresji Do 120 Mb/s (5,7K RAW)
Ręczne sterowanie kamerą tak (balans bieli, ekspozycja itp.)
Zgodność z VR tak
Pole wyświetlania 360 stopni w poziomie i w pionie
Tryb pojedynczego obiektywu tak
G-METRIX
Dane rzeczywistości rozszerzonej (G-Metrix) tak
GPS/GLONASS Przechwytywanie pozycji z częstotliwością 10 Hz
Akcelerometr tak
Barometr tak
Żyroskop tak
Kompas tak
ZDJĘCIA
Rozdzielczość zdjęcia Do 15 megapikseli (z łączeniem w kamerze)
Tryby zdjęć Pojedyncze zdjęcie, zdjęcia seryjne, automatyczna sekwencja ekspozycji, tryb poklatkowy, travelapse
Ręczne sterowanie kamerą tak (balans bieli, ekspozycja itp.)
Pole wyświetlania 360 stopni w poziomie i w pionie
Tryb pojedynczego obiektywu tak
TRYB POJEDYNCZEGO OBIEKTYWU
Bezprzewodowa Wi-Fi®, Bluetooth®, NFC (łączność z systemem Android® za pomocą jednego dotknięcia), ANT+
Zgodność ze smartfonami tak
Przesyłanie strumieniowe w czasie rzeczywistym (tylko urządzenia Apple®) Dostęp do portali Facebook® i YouTube® po bezprzewodowym podłączeniu kamery VIRB 360 do zgodnego urządzenia iPhone® lub iPad®
Aplikacja mobilna VIRB® (sterowanie, edycja, stabilizacja, rzeczywistość rozszerzona, udostępnianie)
Tryb VR Zgodność odtwarzania z goglami Google Cardboard
Oprogramowanie komputerowe Aplikacja VIRB® Edit (sterowanie, edycja, stabilizacja, rzeczywistość rozszerzona, udostępnianie)
DODATKOWE
Pilot Urządzenia Garmin, aplikacja mobilna
Sterowanie głosowe tak
Sterowanie jednym przyciskiem tak
Wyświetlanie 360 stopni w czasie rzeczywistym tak za pomocą aplikacji VIRB
Wymienne szklane osłony obiektywu tak
Wyświetlacz czytelny w pełnym słońcu tak
Uchwyty Standardowy statyw i uchwyty do kamery sportowej
PEŁNA SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Pokaż pełną listę danych technicznych
Pokaż listę zalecanych kart pamięci


Wyposażenie

Kamera sportowa VIRB 360 [010-01743-05]
1 szt.
Akumulator litowo-jonowy [010-12521-10] 1 szt.
Przewód do ładowania i przesyłu danych [010-11478-01] 1 szt.
Podstawki kamery [010-12521-00] 2 szt.
Statyw ręczny [010-12521-02] 1 szt.


Gwarancja

Typ gwarancji Gwarancja producenta
Tryb realizacji Door-to-door
Okres obowiązywania 24 miesiące
Infolinia serwisowa 00 800 44 12 454Dostępność: brak